Menu

Bezpieczną stopą po zawodowym gruncie w sandałach BHP

Bezpieczną stopą po zawodowym gruncie w sandałach BHP

Obuwie BHP kojarzy się zazwyczaj z ciężkimi, zamkniętymi butami, które, choć skutecznie ochraniają stopy, stają się udręką, zwłaszcza podczas miesięcy letnich czy w miejscach, gdzie panują wysokie temperatury. Używane są przez osoby zatrudnione w branży budowlanej, produkcyjnej, spożywczej, ale także przez pracowników magazynów i warsztatów. Coraz częściej zobaczyć je można na nogach elektryka, montera czy osoby prywatnej, która zajmuje się majsterkowaniem. Sandały bhp, alternatywa dla tradycyjnych butów ochronnych, to obuwie przystosowane zarówno do pracy w trudnych warunkach, jak i do potrzeb ich właścicieli latem.

Komfort, jaki daje bezpieczeństwo

Sandały robocze. Powiedzieć o nich wytrzymałe to stanowczo za mało, gdyż wyposażone są w szereg systemów, które nie tylko czynią je praktycznie niezniszczalnymi, ale także niezwykle wygodnymi, na co latem szczególnie zasługują nasze stopy. Wysokie temperatury mogą niekorzystnie oddziaływać także na nogi, które jeśli odmawiają posłuszeństwa, implikują mnóstwo problemów, również na polu zawodowym. Myśląc o tym, aby po pracy spędzać czas na ulubionych aktywnościach, warto nosić sandały BHP z bhp gabi do pracy.

sandały bhp czarne

Co mają sandały BHP, czego nie mają zwykłe?

Zależnie od modelu możesz liczyć na to, że letnia para obuwia roboczego wyposażona jest w:

  • podnosek, dzięki, któremu twoje palce są odpowiednio zabezpieczone,
  • zamknięty obszar pięty, dzięki czemu energia absorbowana jest w tej części ciała,
  • system, który zapewnia właściwości antyelektrostatyczne,
  • podeszwy o właściwościach antypoślizgowych i antyprzebiciowych. 

Sandały robocze męskie zazwyczaj wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu stopa oddycha. Liczne otwory wentylacyjne wzmagają ten efekt, który dla stóp oznacza dogodne traktowanie. Zadbaj o nie, a poniosą cię zawsze tam, gdzie chcesz dotrzeć.