Menu

Biała koszula – ratunek dla stylizacji

Biała koszula jest niezawodna w każdej damskiej szafie. Gdy tylko mamy ochotę powiedzieć słynne „nie mam co założyć” warto przypomnieć sobie o białej koszuli. Jak ją nosić, by nie wyglądała nudno?

Nie zobowiązująco


Klasyczna biała koszula damska w połączeniu ze spodniami może być noszona na różne sposoby. Włożona w spodnie z odpiętym górnym guzikiem oraz w połączeniu z modnymi łańcuszkami celebrytkami będzie wyglądała ciekawie i subtelnie. W połączeniu z trampkami czy sandałami na niskim słupku oraz wygodnym, skórzanym plecakiem stworzy idealny zestaw na codzienne zakupy z koleżankami czy wyjście do kina.

Zapięta pod szyję z biżuterią, która jest blisko szyi, tuż pod kołnierzykiem stworzy stylizację gustowną i reprezentacyjną. Dodając do stylizacji wygodne buty na słupku oraz niewielką kopertówkę stworzymy idealny zestaw na wieczorne spotkanie w restauracji, kinie czy na koncercie.

Jak dobrać spódnicę?


Łącząc klasyczną biała koszulę damską z rozkloszowaną spódnicą uzyskamy zestaw na popołudniowe wyjście. Spódnica w jaśniejszych, pastelowych kolorach będzie świetnie wyglądała na mniej zobowiązujących spotkaniach. Na wieczór warto postawić na wyrazisty kolor. Czerwona, bordowa czy butelkowa zieleń to kolory, które na pewno nie pozostaną niezauważone.

Wybierając spódnicę przed kolano zawsze można szybko stworzyć stylizację do pracy. Warto wtedy dodać czółenka na niewielkim słupku. Stylizację można ożywić torbą w ciekawym kolorze.