Menu

Biustonosze pod kreacje – jakie wybierać?

Najbardziej kobiece i zmysłowe bluzki czy sukienki zwykle są skrojone w taki sposób, że wiele odsłaniają – a to mostek, a to całe plecy. Wyglądają więc świetnie i niesamowicie kusząco, ale pojawia się problem z tym, że pokazują bieliznę. Na to nigdy nie można sobie pozwolić, gdyż widoczna spod ubrania bielizna odbiera mu całą elegancję, zwłaszcza jeśli chodzi o ważne wyjścia. Trzeba zatem wybierać odpowiednie rodzaje bielizny bądź dodatki.

Bez biustonosza nie zawsze jest dobrze

Duża część takich kreacji jest niestety stworzona z myślą o odważnych kobietach, które w dodatku mają idealne ciała, ale przecież chcą je nosić nie tylko modelki. Na to, by wyjść bez biustonosza, pozwolić mogą sobie zaś tylko nieliczne panie, jedne bowiem będą się czuły bez bielizny niekomfortowo, inne zaś nie będą wyglądać dobrze, na przykład ze względu na nieatrakcyjny kształt biustu. Wówczas z pomocą przyjść może na przykład biustonosz samonośny, który w swojej podstawowej formie jest pozbawiony ramiączek. Jeśli ma odpowiednio ścisły obwód, może utrzymać się nawet podczas tańca czy podskakiwania, a przy tym podtrzymać nawet duży i ciężki biust.

Kiedy zaś potrzebne jest jeszcze bardziej zaawansowane działanie, bo na przykład suknia odsłania plecy i widoczny byłyby tył stanika, można zaopatrzyć się w taki rodzaj biustonosza samonośnego, który posiada jedynie miseczki – połączone bądź nie. Zapewni on podtrzymanie biustu i atrakcyjny wygląd.