Menu

Buty Converse

Na pewno każdy doskonale zna markę Converse, która od wielu lat tworzy niezawodne modele trampek, które cieszą się popularnością na całym świecie. Buty Converse bardzo często noszone są, zarówno przez gwiazdy filmowe, jak i przez zwykłych ludzi. Wszystko to dlatego, że są one bardzo uniwersalne i pasują do każdej dowolnej stylizacji. Warto wspomnieć także o tym, że to właśnie trampki Converse były pierwowzorem dla wszystkich pozostałych modeli. Dlatego też wciąż cieszą się one niesłabnącą popularnością i dobrze jest mieć w swojej garderobie chociaż jedną parę, jednokolorowych bądź też bardziej szalonych Conversów.

 

 

 

 

 

 

Jakie buty Converse wybrać na nadchodzącą wiosnę?

Zmiana sezonu to także obowiązkowa wymiana całej garderoby oraz obuwia. Warto postawić na kilka nowych, a jednocześnie ponadczasowych modeli, które idealnie sprawdzą się, zarówno wiosną, jak i latem.

Tutaj na pewno dobrym wyborem będą klasyczne, jednokolorowe trampki w wersji krótkiej lub też długiej. Wszystko zależne jest od osobistych preferencji. Krótkie modele na pewno zdecydowanie lepiej wyglądają w połączeniu z sukienkami oraz spódniczkami. Dłuższe, za kostkę, pasują do jeansów oraz legginsów.

Razem z każdą zmianą sezonu, producenci butów Converse, oferują także nowe edycje limitowane, które zazwyczaj rozchodzą się jak świeże bułeczki. Głównie dlatego, że kupić można je jedynie przez krótki, określony z góry czas, a dodatkowo często ich bohaterami stają się najpopularniejsze postaci z filmów, czy też książek. Warto mieć w swojej szafie chociaż jedną tak oryginalną parę, która praktycznie sama zrobi cały zestaw.