Menu

Buty Palladium a charakter marki

O obuwiu zdecydowanie można powiedzieć, że jest to jeden z najbardziej niezbędnych elementów garderoby. Z jednej strony powinno być przede wszystkim wygodne, z drugiej natomiast gwarantować komfort noszenia. Dokonanie wyboru obuwia nie należy do najprostszych decyzji, ponieważ różnorodność modeli i fasonów wcale tego nie ułatwia. Najważniejszymi cechami dobrego obuwia są zarówno walory użytkowe, jak i estetyczne, co jest jednoznaczne z tym, że mogą być one dopasowywane do oczekiwań i potrzeb użytkowników.

Wybierając buty, należy głównie brać pod uwagę jakość materiałów, z których zostały one wyprodukowane. Buty palladium wyróżniają się nie tylko doskonałym gatunkiem, ale także wyjątkowo oryginalnym wzornictwem. Wynika ono z charakteru marki. Firma Palladium, która pierwotnie zajmowała się produkowaniem opon dla lotnictwa, opierała ten proces na bazie wulkanizowanej gumy. Niejako na zasadzie analogii buty palladium wyróżniają się niezniszczalną gumową podeszwą.

Istniejąca od ponad pół wieku francuska firma stworzyła model butów palladium typu Pampa w 1947 roku. Ich charakterystyczną cechą jest to, że buty palladium, które są traperami, wyglądem przypominają trampki. Z biegiem lat, dzięki nabytym doświadczeniom oraz za sprawą wprowadzenia nowych technologii, firma wyprodukowała nowe modele butów palladium, jednak ich niepowtarzalny, wyjątkowo oryginalny design jest utrzymany i rozpoznawalny.