Menu

Buty Palladium – siła tkwi w szczegółach

Wyjątkowy design oraz mocne wykończenie, jak i użycie wysokogatunkowych materiałów w butach Palladium ma swoje szczególne znaczenie. Takie wykonanie sprawia, że każdy krok jest komfortowy, a długie spacery, oraz zdobywanie najróżniejszych terenów przychodzi z łatwością.

Oryginalny wygląd
Ta francuska marka może poszczycić się charakterystycznym połączeniem traperów z trampkami. Efekt oryginalnego wyglądu jest znamienity, dzięki zastosowaniu wysokiej cholewki, gumowanego noska i traperowanej podeszwy. Dopełnieniem całości są modele, które posiadają reprezentacyjne wywinięcie materiału.
Buty Palladium zostały także wyposażone w sznurowadła, które zezwalają na łatwe dopasowanie wiązania do kształtu stóp. Materiałami, jakie zostały użyte do wykonania tych nietuzinkowych butów, są: skóra naturalna, bawełna, guma. W niektórych wzorach, występuje także opcja wodoodporności, dzięki użyciu nowoczesnej technologii.

Palladium buty – zawsze stosowne

W każdej kolekcji znajdą się modele odpowiadające najprzeróżniejszym wymaganiom:
– trapery,
– botki,
– klapki,
– półbuty,
w wersji:
– damskiej,
– męskiej,
– dziecięcej.

Każdy zatem może z łatwością dopasować wybraną parę do swoich stylizacji na co dzień, a także na bardziej szczególne okazje.
Bogactwo kolorystyczne jest łatwo dostępne, toteż znajduje się tutaj feeria barw: od białego po róż, czerń, żółty. Dodatkiem do całości jest umieszczenie logo na cholewce, z tyłu na podeszwie, na języku. Wysoki gatunek pozwala na zachowanie przez dłuższy czas pierwotnego stanu, a także dużej wytrzymałości.