Menu

Buty Vans

Marki Vans nie trzeba nikomu przedstawiać. Obecna na rynku od prawie 50 lat linia butów z charakterystyczną grubą, białą podeszwą stała się symbolem kultury skate. Dziś jednak Vansy stały się butami codziennego użytku, po które chętnie sięgają fani luźnego, miejskiego stylu.

50 lat historii
Marka pojawiła się na rynku w latach 60-tych XX wieku, Wtedy to powstał pierwszy sklep połączony z fabryką obuwia. Pierwsze skate buty Vans weszły na rynek w latach 70-tych, a za ich projekt odpowiadali czynni skaterzy. To właśnie buty Vans były pierwszym obuwiem dedykowanym dla użytkowników deskorolek. Marka szybko stała się popularna wśród deskorolkarzy i użytkowników rowerów BMX.

Obecnie marka Vans to cała gama różnych produktów odzieżowych. Na sklepowych półkach znajdziemy oprócz skate butów także trampki Vans, bluzy Vans, t-shirty, plecaki i inne akcesoria.

Marka przestała się już kojarzyć wyłącznie z kulturą skate. Obecnie można je zobaczyć w różnych stylizacjach, a chętnie sięgają po nie nawet celebryci.

Nie tylko na deskorolkę
Możliwości stylizacyjne z użyciem butów Vans są bardzo duże. Pomaga w tym szeroka gama fasonów. Obok tradycyjnych skate butów znajdziemy też trampki Vans, a także buty wsuwane.

Ubrania tej marki są kierowane są głównie do ludzi młodych.

Trampki Vans, doskonale wypadają w swobodnych, niezobowiązujących stylizacjach. Buty można łączyć z dżinsami czy bojówkami. Bluzy Vans oraz dodatkowe akcesoria tej marki idealnie uzupełnią taką stylizację.