Menu

Dekolt na plecach – hit sezonu

Trendy w świecie mody z roku na rok ulegają mocnym zmianom. Aby być dobrze ubraną, zgodnie z najnowszymi standardami, warto śledzić kolorowe czasopisma i blogi związane z modą w internecie. Dostarczyć one mogą wielu inspiracji. Ostatnio coraz częściej zaobserwować można, że gwiazdy i ikony mody z całego świata zachwycają się sukienkami z dekoltem na plecach. Jak prawidłowo nosić ten element garderoby? Dla kogo jest to odpowiedni fason?

Sukienka z dekoltem na plecach – absolutny hit sezonu 2018

sukienka z dekoltem na plecachŚwiat oszalał na punkcie tych sukienek. Charakteryzują się tym, że w dosyć widoczny sposób eksponują plecy. Tył jest bardzo wycięty i może być zakończony na okrągło lub w serek. Zwykle dekolt kończy się w połowie pleców. Eksponuje mocno tył, wysmuklając sylwetkę. Osoba nosząca takie sukienki wygląda bardzo oryginalnie i nieco ekstrawagancko. W tym kroju najlepiej wyglądają osoby smukłe i wysokie. Dekolt na plecach dodaje im powabu i sprawia, że wszystkie atuty figury są bardzo dobrze wyeksponowane.

Atrakcyjne dodatki

Sukienka z dekoltem na plecach sama w sobie jest już ciekawą ozdobą kobiecego ciała. Można ją jednak jeszcze bardziej urozmaicić stosując różne dodatki. Wieczorowa stylizacja nie wymaga zakładania niczego pod spód. Jeśli jednak sukienka ma być ubierana na co dzień, warto ubrać pod nią ozdobny top, który lekko zakryje plecy. Najlepiej wyglądają koronkowe, delikatne bluzki. Kolejnym fajnym gadżetem są długie łańcuszki z wisiorkiem. Można je zawiesić tak, aby znajdowały się na plecach. Wyglądają wtedy bardzo ciekawie. Przy takich ozdobach powinno się nosić związane włosy – kok albo wysoki kucyk są idealnym rozwiązaniem. Dzięki temu włosy nie zasłaniają pleców i wszystkich elementów ozdobnych, tworzących spójną całość. Sukienki mocno wydekoltowane na plecach są świetnym element garderoby, trzeba je tylko umiejętnie nosić.