Menu

Dresy męskie – oryginalny look

Z czym zazwyczaj kojarzą nam się dresy męskie? Niestety najczęściej dresy męskie to wręcz symbol taniego ubioru z rynku. Tymczasem dzisiaj przecież naprawdę może być całkowicie inaczej…

Oryginalne dresy męskie

Przede wszystkim dzisiaj takie dresy dla panów produkowane są przez naprawdę dobre marki i ich jakość wykonania jest wysoka, zaś styl niezmiernie oryginalny. Jakie dresy męskie spotkamy dzisiaj w sklepach?

1) Oldschoolowo

Dzisiaj modne są dresy dla panów w oldschoowym stylu. Napisy powiązane z amerykańskimi uczelniami, klasyczne barwy, wygodne kroje – to wszystko czyni je znakomitymi do weekendowych ćwiczeń czy spacerów.

2) Oryginalnie

Obecnie królują także dresy dla panów w dość oryginalnym stylu. Jakie to mogą być? Tu mnogość pomysłów czyni tą kategorię dość trudną do opisania. Mogą to być bowiem dresy w ananasy, w stylu hawajskim, połączone z obrazem, związane z wydarzeniem historycznym… Takie dresy męskie doskonale nadają się do luźnych wypadów na miasto, a nawet na co dzień.

3) Urban style

Ciągle nie wychodzą z mody także dresy męskie utrzymane w luźnym świecie urban style. Napisy w stylu graffiti związane z rapem, popem, kolory ulicy, charakterystyczne symbole – to cechy wspólne tego podziemnego stylu wielkich miast. Takie dresy może nie będą nadawały się na eleganckie wyjście, jednak świetnie sprawdzą się na siłowni, podczas męskiego wypadu na rowery czy na deskę.