Menu

Eleganckie klapki na wielkie wyjścia

Pora letnia, która zbliża się wielkimi krokami to także czas wesel i wielu innych imprez. Musimy wtedy wyglądać świetnie i tak samo dobrze się czuć. W lecie jest nam gorąco i zdecydowanie bardziej wolimy buty jak najbardziej odkryte. Dlatego też najczęściej wybieranymi butami przez kobity latem są klapki. 
Klapki damskie to nie musi być opcja tylko do sportowych stylizacji. Możemy także wybrać odpowiedni model na uroczystość, która nas w okresie letnim czeka. 

Jakie klapki na wielkie wyjścia

Buty klapki na lato (zobacz) mogą być także eleganckie i będą świetnie wyglądać w towarzystwie sukienek eleganckich. Najlepiej wybrać klapki na słupku, bo szpilka jeśli chodzi o klapki mogłaby być niewygodna. Jednak buty na słupku lub koturnie będą wyglądać świetnie. Wyeksponują sylwetkę i sprawią, że stopa nie tylko będzie dobrze wyglądać, ale także nie będzie nam gorąco, bo będzie oddychać. 

Jeśli chodzi o kolor to najlepiej wybrać taki, który będzie dość uniwersalny i jeszcze z butów kiedyś skorzystamy. Nie warto więc kupować butów, które są dobrane kolorystycznie do sukienki i mamy świadomość, że już nigdy ich nie założymy, bo do niczego innego nie będą pasować. Lepiej postawić na klasyczną biel lub złoto. Te dwa kolory wyglądają świetnie na tle opalonej skóry, a przy tym są bardzo uniwersalne, Nie musimy więc martwić się o to, że do niczego innego buty nie będą nam pasować i wylądują na dnie szafy tuż po zakończonej uroczystości. Jeśli decydujemy się na eleganckie klapki na obcasie to warto je zmierzyć i wybrać model jak najbardziej wygodny.