Menu

Fioletowe szpilki – z czym je nosić?

Fiolet to kolor tego sezonu. Docenia się i nosi każdy jego odcień. Świetnie sprawdzi się także w przypadku butów, które w tak mocnym kolorze będą stanowiły dodatkową ozdobę stylizacji. Z czym łączyć fioletowe szpilki? Do jakich stylizacji sprawdzi się ten model obuwia?

Szpilki w fioletowym odcieniu sprawdzą się w stylizacjach na co dzień. Warto wybrać wtedy model na niższym obcasie i w delikatnym odcieniu. Zestawić można je z czarnymi spodniami ozdobionymi białym lampasem. Taką stylizację uzupełni oversizowa koszulka z zabawnym napisem. To bardzo nonszalancka stylizacja, która pokaże, że osoba ją nosząca zna się na trendach.

Fioletowy odcień szpilek pasuje także do zestawów ze spódnicami. Idealnie podkreśli ołówkowy model z ciemnego denimu. Takie zestawienie wyeksponuje opaleniznę. Zestaw warto uzupełnić bluzką hiszpanką w białym odcieniu. To stylizacja idealna na spotkanie z przyjaciółką. Jeśli jest nieco chłodniej, można uzupełnić ją o czarną, skórzaną ramoneskę.

Fioletowe szpilki mogą także połyskiwać. Metaliczny model idealnie sprawdzi do wieczorowych stylizacji. Uświetni małą czarną, której nada interesującego charakteru. W nieco chłodniejsze wieczory, zestaw ten można uzupełnić o długi, elegancki płaszcz w beżowym bądź szarym odcieniu. Fioletowe, metaliczne szpilki będą przyciągać wzrok. Są więc idealnym wyborem dla kobiet pewnych siebie i takich, które nie boją się spojrzeń.