Menu

Jak kupić idealny t-shirt?

t-shirt

Ubraniem, które powinno znaleźć się w każdej męskiej szafie, jest T-shirt. Od lat cieszy się dużą popularnością z kilku względów. Przede wszystkim nadaje się do założenia na wiele okazji i nie sprawia żadnych problemów jeśli chodzi o pranie i prasownie. Podczas zakupów trzeba jednak pamiętać, aby dopasować rozmiar oraz wybrać odpowiedni kolor, który będzie pasował do reszty odzieży. 

Jaki rozmiar T-shirtu wybrać? 

Znając zalety oraz niedoskonałości swojej sylwetki trzeba tak dopasować T-shirt męski, aby wyglądać najkorzystniej, jak tylko jest to możliwe. Długość rękawa powinna sięgać do połowy ramienia, a długość całkowita za linię bioder. Trzeba też pamiętać o szerokości, zbyt wąskie koszulki męskie nie są dobrze postrzegane niezależnie od typu sylwetki. Wielu producentów oferuje swoim klientom różne kroje. Na rynku dostępne są ubrania dla osób szczupłych, o regularnej budowie ciała, jak i ubrania dla osób o większych gabarytach. 

Jakość materiału ma znaczenie. 

t-shirt

Przed zakupem warto jest spojrzeć także na metkę. Markowe koszulki męskie najczęściej będą uszyte w 100% z bawełny. Tego typu ubrania ze względu na swoje właściwości będą najlepszą opcją do chodzenia na co dzień. Są także łatwe w utrzymaniu w dobrym stanie przez długi czas. Nie oznacza to, że bawełniane T-shirty to jedyny dobry wybór. Oryginalne koszulki męskie mogą być także wykonane z bawełny z domieszką innych materiałów, np. poliestru. Nadają się one świetnie do wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej. Od uprawnia sportu po zabawy z dziećmi na świeżym powietrzu.