Menu

Jak nosić modne botki?

Wybranie nowych botków jesiennych to dopiero połowa drogi do sukcesu. Bardzo ważną rolę odgrywa również sposób ich noszenia, który ma olbrzymi wpływ nie tylko na nasz indywidualny styl, ale również na całą stylizację. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, jak nosić botki jesienne i do jakich stylów pasują te niesamowite buty.

Jak nosić botki?

Botki doskonale pasują do obcisłych spodni, które bardzo ściśle przylegają do nogi. Jeżeli w garderobie posiadamy stylowe legginsy albo skinny, to warto jak najszybciej po nie sięgnąć. Dzięki takiej kreacji można doskonale wyeksponować nie tylko nogi, ale również nowe damskie botki na sezon jesienny. W dzisiejszych czasach bardzo modnym sposobem noszenia botków jest podwijanie spodni. Jest to niesłychanie wygodny sposób, ponieważ nie trzeba dopierać spodni do butów. Jest to idealny wybór dla tych osób, które poszukują nieformalnego stroju. Kolejnym sposobem jest oczywiście opuszczenie spodni na buty. Takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się przy niekorzystnej pogodzie. W cieplejsze dni botki można połączyć z krótkimi spodenkami. 

Jaka długość botków?

Długość botków ma duży wpływ nie tylko na funkcjonalność obuwia, ale również na cały design naszej stylizacji. Krótkie botki damskie kończą się zazwyczaj na wysokości kostki. Dzięki takim butom można odkryć nogę albo całkowicie schować przyległe spodnie do butów. Przy niepogodzie warto postawić na buty za kostkę. W sezonie jesiennym doskonale sprawdzą się również botki kozaki, które opinają łydkę, dzięki czemu można z nich korzystać nawet w sezonie zimowym.