Menu

Jak połączyć swobodę i elegancję?

Wielu mężczyzn zastanawia się, jak w okresie letnim czuć się komfortowo, a jednocześnie wyglądać elegancko. Jest to niełatwe zadanie, jednak wystarczy odrobina chęci. O ile skompletowanie ubrań nie jest trudne, to znalezienie stylowych i wygodnych butów jest wyzwaniem. Wysokiej jakości sportowe męskie sandały trekkingowe powinny załatwić sprawę. Świetnie sprawdzą się nie tylko podczas uprawiania wspinaczki, ale także „standardowych” wakacjach, czy codziennym życiu.

Sandały tylko do szortów?

Zdecydowana większość Panów zakłada ten rodzaj obuwia wyłącznie do krótkich spodni. W dzisiejszych czasach połączenie skórzanych sandałów z długimi lnianymi, czy też dżinsowymi spodniami, to prawdziwy hit. Dużym zainteresowaniem cieszą się buty gladiatory, czyli klasyczne rzymianki. Panowie docenili ten efektowny model i coraz odważniej wplatają go w miejskie stylizacje. Jedno jest pewne – dobrze zestawione sandały nadają mężczyźnie szyku.

Jak uniknąć modowej wpadki?

Chyba każdy z nas spotkał się z zabawnym powiedzeniem, które głosi, że Polaka na wakacjach można poznać po skarpetach i sandałach. Każdy mężczyzna dbający o swój wizerunek powinien unikać tego połączenia jak ognia. Warto postawić na sandały wykonane z naturalnej skóry. Są one wyjątkowo miękkie i bezpieczne dla stopy, dzięki czemu nie trzeba stosować dodatkowej „ochrony” w postaci skarpet.