Menu

Joggersy – spodnie, które pasują każdemu

spodnie joggers męskie

Połączenie klasyki i sportowego stylu w jednych spodniach? To możliwe! Joggersy męskie wyszły na ulice polskich miast, odsuwając stereotypy, że nadają się tylko do pracy w trybie home office. Co więc mają w sobie te proste spodnie, że wybiera je coraz więcej osób?

Nie tylko do ćwiczeń

Joggery męskie często kojarzą się głównie ze spodniami, które można wykorzystać podczas ćwiczeń na siłowni lub – jako typowo domowe dresy. W rzeczywistości jednak można dopasować je do wielu ubrań. Wąskie, elastyczne, o luźnym kroju, jeansowe – wybór jest spory. Chcąc stworzyć streetwear’ową stylizację, dobrze jest mieć w szafie kilka rodzajów joggersów, które świetnie łączą się z bluzami oraz ze sportowymi butami. Takie połączenie nadaje młodzieżowego charakteru, więc sprawdza się np. podczas spotkania z przyjaciółmi. Bardziej dopasowane spodnie joggers z jednolitego sztywnego materiału w połączeniu z koszulą czy marynarką, pozwalają nadać stylizacji bardziej oficjalny look, ale bez silenia się na galowy ubiór.

Wygoda do kwadratu

Joggersy to jedne z bardziej wygodnych spodni, które upodobali sobie zarówno panowie, jak i panie. Nogawki zakończone gumką pozwalają dostosować się niemal do każdego wzrostu, nie powodując zniekształceń materiału i eliminując wszelkie poprawki krawieckie. Można włożyć je na większość codziennych okazji, czując się komfortowo i stylowo. Dodatkowo, są na wieszakach w niemal każdym sklepie odzieżowym.

Ostatnie sezony modowe pokazują, że spodnie joggers to element garderoby, który zdecydowanie warto posiadać w swojej szafie.