Menu

Kobieca stylizacja z trampkami zamiast szpilek

Zarówno do uprawiania sportu, jak i na co dzień ważne jest bardzo wygodne obuwie. Często rezygnujemy z komfortu na rzecz piękniejszej stylizacji. Nie ma jednak zasady, która mówi o tym, że to, co wygodne nie może być kobiece i stylowe. Przykładowo trampki są świetne nie tylko do stylizacji przeznaczonej na spacer, ale też wyjście do restauracji. Można także pójść o krok dalej i zdecydować się na dość elegancki look przełamany trampkami.

Stylizacja z ołówkową spódnicą i trampkami

Modą niewątpliwie należy się bawić. Nie warto bać się nieszablonowych zestawów, na które wiele osób nie miałoby odwagi. Traktowanie poważnie modowych zasad wyznaczanych przez osoby z branży nie powinno powstrzymywać przed eksperymentowaniem. Z pewnością niewiele osób połączyłoby ołówkową spódnicę z ekologicznej skóry z cienkim sweterkiem w serek, a do tego wybrałoby buty lacoste z Sun Style, na przykład biały model ze złotymi dodatkami. To odważna kombinacja, której założenie wymaga zerwania ze sztywnymi ramami, w których ołówkowa spódnica może wystąpić w połączeniu jedynie ze szpilkami, ewentualnie balerinami. Do takiej stylizacji świetnie sprawdzi się duża torba, tak zwany shopper bag. Ten model zmieści naprawdę wiele, a poza tym doda zestawowi nonszalancji. Użycie w takim looku biało-złotych butów lacoste to gwarancja wygody, ale także stylowego wyglądu.

Trampki to obuwie, które świetnie sprawdzi się na spacery po lesie, na zakupy i wyjście do kina. W łatwy sposób stylizuje się je z jeansami i t-shirtem. Warto jednak pokusić się o bardziej oryginalne zestawienie, na przykład z ołówkową spódnicą.