Menu

Koszulki męskie Nike – idealne na rower!

Za oknem prawie wiosna – dla wielu oznacza to rozpoczęcie sezonu rowerowego. Aby dobrze się do niego przygotować, potrzebny jest nie tylko sprawny pojazd jednośladowy, ale także odpowiedni strój. Panom zaleca się T-shirty z rozciągliwego, dopasowującego się do ciała materiału, który pozwala na odprowadzanie wilgoci na zewnątrz. Koszulki męskie Nike (takie) w stu procentach spełniają tę funkcję, stając się wymarzonym elementem garderoby dla zapalonego rowerzysty.

Koszulka na rower – najważniejsze parametry dla rowerzysty

Pierwszym kryterium kupna koszulki na rower jest wspomniana tkanina. Koszulki firmy Nike przeznaczone dla panów to nie czysta bawełna. Ta co prawda jest przewiewna, ale nie powinno się jej brać pod uwagę, zaopatrując się w rowerową odzież. Tworzywo wsparte nowoczesną technologią Dri-Fit tworzy skuteczną warstwę ochraniającą ciało przed nadmiarem wilgoci. To dlatego koszulki Nike męskie są tak często wybierane przez panów na rowerach.

Bardzo istotna jest też długość koszulki. Zbyt krótka będzie podwijać się podczas jazdy, odsłaniając dolną część pleców. Należy dopasować taki rozmiar, aby w trakcie pedałowania T-shirt opinał całe ciało. Dzięki temu jazda na pewno będzie komfortowa.

Koszulki męskie Nike – jaki model na rower wybrać?

Jeśli rowerzysta chce mieć w swojej szafie koszulkę z logo Nike, stanowczo powinien postawić na elastyczną górę wspartą Dri-Fit. Po żmudnej przejażdżce można wyprać ją ręcznie lub w pralce automatycznej. W niektóre modele wstawiona została stójka, która osłania szyję przed wiatrem. To bardzo ważne zwłaszcza w wietrzne dni, taki top zabezpiecza sportowca przed ewentualnymi infekcjami. Dla rowerzystów Nile stworzył także kolekcję koszulek męskich z odblaskowymi wstawkami, które zwiększają bezpieczeństwo na drodze. Jest więc z czego wybierać.