Menu

Koszulki Prosto – oryginał czy lans?

Prosto to marka, która ostatnimi czasy podbija wszystkie blogi i serca internautów. Związana jest z mrocznym hip hopem i właśnie… czy opłaca się w takie ubrania inwestować?

Koszulki Prosto – pewna ikona stylu

Na to pytanie trudno w zasadzie dać jednoznaczną odpowiedź. Na początek można zatem zastanowić się, co to dokładnie jest taka koszulka Prosto. Generalnie są one dość luźne, zawierają różne standardowe dość hiphopowe napisy itp. Barwne, dobrze zaprojektowane przyciągają na pewno wzrok. Ich cena co prawda też nie jest najniższa, niemniej jednak materiał jest dobry, a w projekt widać, że włożono dużo pracy. Pytanie zatem pojawia się czy warto kupować?

Kupić czy nie kupić?

No właśnie oto jest zasadnicze pytanie – co robić? Generalnie każdy musi sobie sam odpowiedzieć na to pytanie. Prosto koszulki z Preorder.pl z jednej strony prezentują się naprawdę ciekawie, z drugiej jednak ich cena nieco powala. Oczywiście zawsze warto poszukiwać ich na wyprzedażach i promocjach, niemniej jednak jeśli komuś zależy na najnowszej serii, to oczywiście takie rozwiązanie nie wchodzi w grę.

Koszulki Prosto jako prezent

Warto jednak dodać, że takie koszulki mogą stanowić naprawdę całkiem niezły prezent szczególnie dla osób, które naprawdę interesują się muzyką hip hopową. Widać bowiem wówczas, że nie kupiliśmy pierwszej lepszej, tańszej i gorszej rzeczy z ulicy, tylko że rzeczywiście przeznaczyliśmy na taki prezent jakieś fundusze. Generalnie w takim przypadku na pewno zakup takiej koszulki może być całkiem opłacalny!