Menu

Koszulki z nadrukiem

Współczesna moda pokazuje, że można się nią bawić do woli. A ponieważ oferuje nam ogromną ilość koszulek, spodni, spódnic czy marynarek, to mamy w czym wybierać. Jednak jak się ubrać, aby nasz ubiór nie dodawał nam lat, a wręcz odwrotnie? Czy koszulki z nadrukiem mogą nosić nie tylko nastolatki?

Jaki fason wybrać?

Wydawać by się mogło, że koszulki z nadrukiem to tylko t-shirty.  Otóż nie do końca. Znaleźć bowiem możemy koszulki bez rękawów, koszulki z rękawem typu cap, z krótkim rękawem, długim rękawem lub rękawem 3/4.

Znaczne różnice są również w dekoltach. Dekolt klasyczny, scoop, serek czy polo. Wystarczy tylko dobrać odpowiedni do figury oraz wieku i na pewno będzie naszą ozdobą.

Czy obcisłe koszulki z nadrukiem nadają się do każdej figury?

Oczywiście i absolutnie nie.  To nie znaczy, że obcisłe rzeczy są przeznaczone tylko dla nastolatek lub modelek. Kobiety dojrzałe, również mogą nosić obcisłe rzeczy. Byle nie stanowiły drugiej skóry i raczej zakrywały mankamenty a nie je uwidaczniały. A zatem liczy się też wzór, nie tylko fason.

Paniom, które chcą wyeksponować talię, zalecane są koszulki wiązane, które nadadzą figurze kształt. Przylegające do figury.

A jeśli kobieta ma problem, aby odpowiednio się ubrać, zawsze może skorzystać z pomocy stylisty, który na pewno nauczy jak nosić i wskaże które ubrania wybierać.

Koszulki z nadrukiem były, są i będą modne. Odpowiednio dobrane, mogą stanowić idealne uzupełnienie stroju dziennego czy sportowego. W każdym wieku.