Menu

Krótkie spodenki nie tylko na lato

Krótkie spodenki damskie to element garderoby, który jest bardzo uniwersalny. Bez żadnego problemu można je bowiem włożyć o każdej porze roku i chyba nie ma okazji, na którą by nie pasowały. Krótkie spodenki mogą być bazą zarówno do sportowych, jak i bardziej eleganckich stylizacji. Wszystko zależy od kreatywności.

Szorty damskie na co dzień

Spodenki, których popularność nie maleje od dobrych kilku sezonów, to klasyczne dżinsowe szorty. Można stworzyć z nich wiele codziennych stylizacji, które wcale nie muszą być nudne. Dżinsowe spodenki doskonale odnajdą się w towarzystwie luźnej koszulki i sportowych butów – to strój idealny do całodziennych spacerów po mieście. Wielbicielki stylu boho także powinny znaleźć dla nich miejsce w swojej szafie – wystarczy dodać do nich białą koszulkę i zwiewną narzutkę, by uzyskać idealną stylizację na plażę. W wersji odważnej miejsce koszulki zastąpić może góra od bikini.

Krótkie spodenki damskie na wyjątkowe okazje

Szorty damskie od Dstreet.pl nie są przeznaczone tylko na codzienne okazje. Ostatnim krzykiem mody są nieco wydłużone szorty, w całości wykonane z koronki. Łącząc je z lekką bluzeczką i elegancką marynarką można uzyskać naprawdę wyrafinowany zestaw. Jego odświętny charakter można podbić butami na wysokim obcasie – w wersji wygodniejszej – koturnami.

Szorty damskie to naprawdę uniwersalny element garderoby, dla którego zawsze warto znaleźć miejsce w swojej szafie. Co ciekawe – nic nie stoi na przeszkodzie, by nosić je również zimą – w towarzystwie kozaków i ciepłych rajstop mogą okazać się bardzo szykowne.