Menu

Modne bluzy z nadrukiem

Bluzy są bardzo uniwersalnym rodzajem ubrania. Głównie dlatego, że pasują do większości ubrań, oraz dlatego, że potrafią całkowicie odmienić styl stylizacji. Bluzy mogą być rozpinane, wkładane przez głowę, gładkie i ozdobione nadrukami. Mogą posiadać także kaptur lub być jego pozbawione. Warto więc bawić się modą i wybierać niecodzienne bluzy o zaskakujących haftach oraz kolorach.

Jakie bluzy z nadrukami wybierać?

Wszystko zależne jest od osobistych preferencji. Warto wybierać bluzy, których nadruk jest widoczny i czytelny. Dobrej jakości bluzy z nadrukiem w połączeniu ze zwykłymi jeansami, dają naprawdę ciekawą stylizację, która będzie odpowiednia na każdą okazję. Z całą pewnością sprawdzą się one, zarówno na uczelnię, jak i na spacer, czy przejażdżkę rowerową.

Dla fanów prostoty, z całą pewnością idealne będą gładkie, jednobarwne bluzy, które łączyć można na wiele różnych sposobów. Na przykład ciekawie wyglądają połączone z prostymi, lekko sportowymi sukienkami. Warto wybrać wtedy bluzę wkładaną przez głowę, ponieważ te rozpinane, nie będą wyglądać już tak ciekawie i efektownie.
Bluzy łączyć można także ze spódnicami. Ostatnimi czasy bardzo popularne było połączenie sukienek oraz spódnic maxi, z bluzami wkładanymi przez głowę.
W tym przypadku warto inspirować się znanymi blogerkami oraz celebrytkami i zaczerpnąć od nich garść inspiracji, które spokojnie można później odtworzyć w swoich własnych stylizacjach. Warto także na własną rękę wymyślać oryginalne zestawienia i prezentować je całemu światu.