Menu

Modne fasony damskich spodni

jeansy moro

Wiosna jest idealnym czasem na to, aby wprowadzić drobne zmiany w swojej garderobie. Warto przede wszystkim wymienić panującą w niej kolorystykę. Wiosna to idealny czas na to, aby ciemne kolory odeszły w zapomnienie, a na ich miejscu pojawiły się jasne i optymistyczne barwy oraz motywy. To samo tyczy się spodni damskich. Zwykłe, ciemne jeansy powoli odchodzą w zapomnienie, a ich miejsce na głównych półkach, zastępują najmodniejsze fasony tego sezonu.

Jakie spodnie damskie będzie się nosić w nadchodzącym sezonie?

Z całą pewnością w szafie żadnej fanki mody, nie może zabraknąć jeansów z aplikacją z perełek. Perełki podbiły serca niejednej modelki oraz blogerki modowej i bardzo szybko stały się najgorętszym trendem tego roku.
Damskie spodnie mogą być w całości ozdobione perełkami albo posiadać drobne zdobienia jedynie na dole nogawki bądź na kieszeniach.
Mówiąc o modnych spodniach, nie sposób nie wspomnieć o dzwonach, czyli o jeansach, których nogawki znacznie rozszerzają się ku dołowi. Tego typu spodnie, były modne już wielokrotnie, ostatni raz ponad dziesięć lat temu, ale jak widać na powyższym przykładzie, moda nigdy nie przemija i bardzo lubi wracać w najmniej spodziewanych momentach.