Menu

Najmodniejsze rodzaje bluz damskich

Lato oczywiście kojarzy się z letnimi i przewiewnymi ubraniami. Warto jednak pamiętać o tym, że nawet podczas wakacyjnych wyjazdów w najodleglejsze zakątki świata, mogą przytrafić się wietrzne bądź deszczowe dni lub zimne wieczory. Warto być na to odpowiednio przygotowanym, aby móc w pełni korzystać ze swojego wyjazdu i nie martwić się pogodą. Dlatego też warto zrobić przegląd swojej szafy i zadecydować, których ubrań wciąż w niej brakuje. Dobrym pomysłem będzie przejrzeć fajne bluzy i wybrać chociaż jeden model, który będzie można nosić podczas lata, gdy na zewnątrz lekko się ochłodzi.

Jakie modne bluzy warto wybrać?

Jeśli mowa o lecie i ubraniach przeznaczonych na tę porę roku, zdecydowanie warto postawić na delikatne i bardzo dziewczęce kolory. Doskonałym wyborem będzie więc jasny róż, błękit, jasny fiolet oraz klasyczna biel, która zawsze się sprawdzi, a już zwłaszcza wtedy, gdy skóra będzie opalona.

Oczywiście na lato nie można wybierać też bluz ocieplanych, ponieważ na tę porę roku będą już zdecydowanie za ciepłe.
Doskonale sprawdzą się jednak bluzy bawełniane, które są dość przewiewne i można zakładać je nawet bezpośrednio na gołe ciało.

Tego typu bluza sprawdzi się także na plaży, gdy nie będzie się już miało ochoty opalać dłużej swojego ciała.
Warto wybrać też bluzę z haftowanym motywem. Bardzo popularne są hafty w formie róży oraz innych popularnych kwiatów.

Z jakimi elementami stroju można łączyć modne bluzy?

Z całą pewnością tego typu bluza jest na tyle uniwersalna, aby pasować dosłownie do wszystkiego. To dlatego będzie stanowiła fajne połączenie, zarówno z dopasowanymi spodniami jeansami typu rurki, jak i z legginsami z modnym w tym sezonie lampasem po boku. Doskonale będzie wyglądać także w połączeniu z dopasowaną sukienką, w lekkim i dość sportowym stylu.