Menu

Narzutki idealne na jesień i zimę: co wybrać?

narzuta ciemna

Stylowa moda nie oznacza przeciążonej garderoby nadmiarem ubrań, ale ciekawe modele i nietuzinkowe fasony. Narzutki damskie to przykład okrycia dla kobiet, które może być noszone jesienią zamiast cienkiej kurtki dżinsowej, a zimą jako dodatkowa warstwa – zwłaszcza dla pań, które ubierają się „na cebulkę”.

Narzutka damska: alternatywa dla żakietu i bluzy

Modna i wykonana z dobrej jakości materiału narzutka damska może stanowić wspaniałą alternatywę dla klasycznego żakietu oraz bluzy. Narzutka stanowi bowiem „złoty środek” – coś zupełnie pomiędzy tymi dwoma ubraniami – nie ma charakteru ściśle eleganckiego, ale nie jest też zazwyczaj mocno sportowa. Dzięki temu doskonale nadaje się na różne okazje – np.:

  • do pracy przy braku dress codu
  • na wieczorny spacer
  • do kina
  • na randkę
  • na spotkanie z przyjaciółki
  • na zajęcia na uczelni

Najmodniejsze narzutki damskie na jesień i zimę 2021/2022

narzutka damska
Zima oraz jesień jest pełna trendów, które mają swoje odzwierciedlenie na rynku odzieżowym dla kobiet. Obecnie bardzo popularne są narzutki w formie dłuższych kamizelek oraz poncha. Te pierwsze są szczególnie polecane dla kobiet, które chciałyby optycznie ująć sobie kilka centymetrów i się wyszczuplić. Dwie pionowe linie tworzone przez każdą niezapiętą narzutkę doskonale wyszczuplają i wysmuklają, a także wydłużają sylwetkę. Ciepłe poncza mogą stanowić dobrą alternatywę lub uzupełnienie dla golfów, a klasyczne narzutki uszyte z ciepłych materiałów w czasie wczesnej jesieni będą mogły zastępować kurtki przejściowe. Po modne stylizacje na jesień warto udać się do sklepu Yups, ich kolekcja stawia przede wszystkim na elegancje, a narzutka damska to coś co znajdziemy tam bez problemu, od klasycznych, aż po nieco bardziej wysublimowane. Szeroki wybór sprawia, że jest to miejsce od którego powinniśmy zacząć poszukiwania.