Menu

Niebanalne dodatki nadadzą wyrazu

Zastanawiasz się jak uzupełnić swoją streetwear’ową garderobę? Nic prostszego! Sięgnij po sprawdzone rozwiązania: nerki, przyczepki czy… wlepy. Moda uliczna nie kończy się na ubraniach. To dopiero początek twojego stylu!

Nerki

Te małe saszetki skradły serca zarówno wielu paniom, jak i panom. Nic dziwnego. Po pierwsze są niezwykle wygodne. Masz je zawsze przy sobie ze wszystkimi najpotrzebniejszymi rzeczami. Przez niewielką pojemność rezygnujesz z całej armii ciężkich i mało przydatnych atrybutów. Do tego, nerki są modne ze względu na rewelacyjny wygląd, który dodaje charakteru ogólnej stylizacji. Możesz założyć je w pasie, co podkreśli talię jeśli zapniesz je wąsko lub zachowa neutralny look, jeśli zastosujesz długi pasek. Wśród przedstawicieli płci męskiej popularne jest noszenie nerki na luźnym pasie przełożonej przez ramię. Oczywiście każde rozwiązanie świetnie się sprawdzi dla obydwóch płci.

Przypinki

Ten drobny element jest prawdziwym wyrazem stylu. Tym sposobem możesz dać wyraz zabawnym lub prowokującym tekstom, ale pokazać wszystkim, jaką markę sobie cenisz. Na ten przykład Stoprocent sklep https://www.braggashop.pl/stoprocent-prod-6 wychodzi naprzeciw swoim fanom z szeroką gamą takich produktów. Przypinki to również świetny pomysł na drobny upominek lub dodatek do upominku.

Full capy

Czymże byłaby moda uliczna bez nakryć głowy? Czapy, czapki czy full cup’y powinny uzupełnić szafę każdego zapaleńca streetwear`u. Uzupełnią twoją stylizację i nadadzą jej unikalnego wyrazu, a ty poczujesz się pewnie niczym król ulicy!