Menu

Odzież codzienna – alkopoligamia

Od wielu lat możemy na polskim rynku obserwować trend wychodzenia przez wytwórnie muzyczne z ram muzyki i oferowania produktów także w innych kategoriach życia. Przykładem takie postępowania jest między innymi działająca od 2009 roku wytwórnia alkopoligamia która postawiła również na produkcję odzieży. Czy jest ona warta uwagi?

Muzyczne powiązanie z odzieżą?
Już na samym początku warto wyraźnie podkreślić, że odzież oferowana przez alkopoligamię nie jest powiązana wyłącznie z produkowaną muzyką – nie znajdziemy tutaj wyłącznie koszulek z nadrukami wykonawców, cytatów z piosenek czy podobnych. Wbrew pozorom tego typu odzież stanowi zaledwie mały procent całej oferowanej przez alkopoligamię odzieży. Jest to również trend, który możemy obserwować u innych producentów muzycznych, którzy postawili na produkcję odzieży. Wynika to z prostego założenia – wykonawcy w pewnym momencie odchodzą, zaś marka wytwórni pozostaje.

Dla kogo odzież?
Do kogo jednak kierowana jest odzież z tej wytwórni muzycznej? Wbrew pozorom na tak postawione pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, gdyż ciężko przypisać ją do jednej kategorii przez jej uniwersalność. Dzisiaj kolorowe T-shirty nosi niemal każdy niezależnie od swojego wieku czy statusu społecznego. Jedno jest jednak pewne – alkopoligamia to raczej odzież codzienna, a nie kreacje na bankiety i przyjęcia. Najprościej samemu zapoznać się z asortymentem i sprawdzić, czy znajdziemy coś dopasowanego do własnego gustu.