Menu

Ponadczasowe buty męskie – brogsy

skórzane buty męskie typu brogsy

Buty męskie, które przetrwały w modzie tak naprawdę wiele lat i wciąż stanowią kwintesencję elegancji i klasyki, takie jak na przykład brogsy, to jeden z lepszych zakupów do szafy nowoczesnego mężczyzny.

Brogsy w szafie nowoczesnego mężczyzny

Dlaczego warto inwestować w ponadczasowe i klasyczne obuwie? Bo to wybór sprawdzające się idealnie na tak wiele okazji, że mężczyzna posiadający takie obuwie, będzie mógł je zakładać zarówno do bardzo formalnych zestawów, jak też tych utrzymanych w stylu casual. Takie buty fantastycznie można zostawiać z różnego rodzaju spodniami. Świetnie pasują do klasycznych dżinsów (ważne, by nie były to jeansy z dziurami), do spodni sztruksowych, a także spodni materiałowych, na przykład bardzo popularny chinosów. Jeżeli tego typu spodnie zostawi się z górami utrzymanymi w stylu odrobinę sportowym, na przykład z koszulą w kratkę albo mniej formalną marynarką, otrzyma się świetny zestaw na co dzień. Oczywiście brogsy to również buty idealnie nadające się do noszenia do garnituru. Wpasowują się w biurowy dress code, można zakładać je do męskich stylizacji biznesowych. To po prostu buty totalnie wszechstronne.

Kup idealne brogsy

Kupując buty brogsy warto postawić na wybór modelu o naprawdę wysokiej jakości. Oczywiście w sklepach jest również sporo butów inspirowanych brogsami, które są dużo bardziej przystępne cenowo. Z powodzeniem mogą je nosić młodzi mężczyźni, którzy dopiero wprawiają się w noszeniu eleganckich stylizacji, a zatem nie chcą inwestować w sporych kwot w dobrej jakości skórzane buty. Jeżeli jednak ktoś potrzebuje butów do naprawdę biznesowych stylizacji, w których chce robić bardzo dobre pierwsze wrażenie, zdecydowanie powinien wybrać prawdziwe brogsy na skórzanej podeszwie, które chociaż nie kosztują mało, w szafie przetrwają z pewnością wiele lat.