Menu

Prezent dla ukochanej na Walentynki

Rocznice ślubu, imieniny, święta – w ciągu roku ma się wiele okazji do świętowania. Owe okazje to zazwyczaj dobry pretekst do obdarowania ukochanej osoby czymś szczególnym. Dość wyjątkowym świętem jest święto Zakochanych. Choć mówi się, iż Walentynki w dobrych związkach obchodzone są na co dzień, na pewno w tym dniu warto zaskoczyć swoją drugą połówkę czymś miłym.

Co dać kobiecie w Święto Zakochanych?

Przed Walentynkami w sklepach aż roi się od pomysłów na upominek. Słodkie misie, lizaki w kształcie serca czy karty walentynkowe krzyczą z niemal każdej wystawy. Tymczasem, kobiety lubią dostawać nieco bardziej wyrafinowane prezenty. Każda pani poczuje się wyjątkowo, jeśli obdarowana zostanie flakonem ulubionych perfum, szlafrokiem damskim satynowym albo parą zmysłowych majtek. Do takiego upominku dołączyć można kartkę z życzeniami, miłosny liścik czy bukiet świeżo ciętych kwiatów. Na pewno kobiety nie pogardzą czymś słodkim – ciastka czy cukiereczki będą w tym dniu również mile widziane.

Gdzie kupić zmysłową bieliznę nocną dla ukochanej?

Znając rozmiar bielizny, jaką nosi nasza druga połówka, można zaryzykować i zamówić komplet przez Internet. Jeśli kupuje się na przykład koronkową koszulę nocną czy szlafrok damski satynowy nie powinno być problemu z dobraniem rozmiaru – zazwyczaj wybór jest między rozmiarem S, M lub L. W przypadku biustonosza sprawa jest już bardziej skomplikowana. Niewielu panów zna rozmiar stanika, jaki nosi jego ukochana.