Menu

Spodnie z dziurami

Wiosna to idealny czas na poszukiwanie nowych perełek odzieżowych. To właśnie w tym okresie większość osób robi porządek w swojej szafie i uzmysławia sobie, czego jeszcze w niej brakuje. Warto taki przegląd robić przynajmniej raz na sezon, aby orientować się dobrze, jakie ubrania należałoby kupić.

Choć wiosną królują zwiewne spódnice oraz sukienki, warto od czasu do czasu postawić na modne spodnie damskie, które wyglądają równie dobrze w każdej stylizacji, a dodatkowo dodają jej luzu i lekkości.

Jakie spodnie wybrać na nadchodzącą wiosnę, aby czuć się i wyglądać dobrze?

Na pewno niezaprzeczalnym hitem są jeansy z dziurami. Z sezonu na sezon, powiedzieć można, że stają się one coraz większe i bardziej nieregularne. Tego typu spodnie dodają charakteru każdej stylizacji, dlatego warto mieć choć jedną taką parę w swojej szafie. Jeansy z dziurami można łączyć w dowolny sposób. Dobrze wyglądają z gładkimi koszulkami, ale równie dobrze sprawdzą się z koszulami i marynarkami bądź ramoneskami. Pasują tak naprawdę do wszystkiego.

Mając więc do wyboru gładkie jeansy / spodnie z dziurami, zawsze warto wybrać te drugie

Poza tym, prawdziwym hitem będą także spodnie z perełkami. Szał na nie wciąż nie mija i trudno powiedzieć, kiedy tak naprawdę się on skończy. Perełki opanowały praktycznie wszystkie elementy stroju i zadomowiły się na nich na dobre. Warto wybierać więc jeansy, na których pełno jest perełek. W tym sezonie z całą pewnością będzie o nich jeszcze głośno i warto wybierać odzież, na której się one znalazły.