Menu

Swetry damskie

swetry damskie

Która kobieta nie uwielbia swetrów? Są ciepłe, uniwersalne i w naszym kraju nadają się tak naprawdę na większą część roku. Wśród różnych modeli i fasonów, wybrać można te grubsze, cieńsze, rozpinane, jak i te wkładane przez głowę.

Jakie swetry damskie są najpopularniejsze w tym sezonie?

Prawdziwą furorę zrobiły swetry z ozdobnymi perełkami. Tak naprawdę perełki są całkowitym hitem tego sezonu i goszczą na niemalże każdym elemencie ubioru, od jeansów zaczynając, a kończąc na beretach, które także w tym sezonie powróciły do łask po długim czasie nieobecności. Błyszczące perełki najlepiej wyglądają na gładkich, szarych swetrach wkładanych przez głowę i to właśnie na nich najczęściej goszczą.

Popularne stały się także swetry z błyszczącą nitką przypominającą efektowne łańcuchy na choinki. Zazwyczaj są one w kolorze bordo, mocnej czerwieni lub złota. Sprawdzą się z całą pewnością w karnawale.

Prawdziwym hitem są także swetry z weluru. Są one szczególnie ciepłe i z całą pewnością sprawdzą się podczas chłodniejszych dni.

Z czym łączyć najmodniejsze sweterki damskie?

Na całe szczęście tego typu stylowe swetry damskie, pasują do wielu rzeczy. Idealnie wyglądają w prostych połączeniach, ponieważ w ich wypadku to już sweter odgrywa główną rolę. Warto więc postawić na zestawienia typu sweterek z perełkami oraz zwykłe, dopasowane jeansy. Błyszczące swetry mogą być łączone z grubszymi, czarnymi legginsami lub, gdy są odpowiednio dłuższe, mogą być traktowane jak sukienka i łączone z wysokimi botkami.