Menu

Torba na podróże służbowe

Znalezienie torby podróżnej idealnej na krótkie służbowe podróże może być trudne. W podróż biznesową zazwyczaj zabiera się ze sobą laptopa, rożnego rodzaju dokumenty, drobiazgi i ubrania przeznaczone na kolejne dni. Torba, która ma to wszystko pomieścić musi być pojemna i powinna umożliwiać właścicielowi posortowanie owych rzeczy, tak by panował w niej porządek.

zestaw toreb pilotek podróżnych

Torba pilotka Wenger Patriot

Szwajcarska firma Wenger, znana ze swoich trwałych wyrobów wysokiej jakości, prezentuje swoją torbę Wenger Patriot: https://www.biurowezakupy24.pl/torba-pilotka-wenger-patriot-we600662-plus-gratis-perfumy.

Model już na pierwszy rzut oka warty jest uwagi. Szara lub czarna torba ma klasyczny design, który wyróżnia się ponadczasową elegancją i stylem. Z pewnością jest w niej coś, co przyciąga oko.

Torba dla biznesmena

Każdy, kto często wyrusza w służbowe podróże, z pewnością doceni doczepianą do głównej walizki, torbę do laptopa. Jest ona specjalnie wzmacniania, dzięki czemu sprzęt elektroniczny bez uszczerbku przetrwa nawet najtrudniejsze sytuacje.

Warto wspomnieć o rozszerzanych przegródkach na dokumenty, które w każdej chwili ułatwią dostęp do potrzebnych papierów i umożliwią ich sortowanie.

Blokada zamków błyskawicznych pomoże właścicielowi uchronić się przed rabunkiem w nawet największym tłumie.