Menu

Toreba dopasowana do figury

torebki damskie

Eleganckie torebki skórzane stanowią uosobienie luksusu. Produkty znanych marek sprzedawane są po kilka tysięcy dolarów za egzemplarz, sprawdź tanie i dobre torebki tutaj https://www.marcoshoes.eu/pl/menu/torebki-156.html. Niestety, często dokonujemy zakupu nie zwracając uwagi na rodzaj.

torebki damskieOczywiście zależy nam na odpowiedniej długości paseczka, uroczym kolorze czy wygodnym zamykaniu. Warto jednak zastanowić się nad zachowaniem harmonii pomiędzy torebką a figurą.

Wieża

Te panie powinny rzucać się w skrajności. Idealnie będzie im pasować bransoletka, kopertówka, koperta, festiwal, które nie przysłonią drobnego ciała. Z drugiej jednak strony duże torebki damskie mogą być odrobinę „Przyciężkie”, dzięki czemu twoja sylwetka wyda się jeszcze bardziej filigranowa.
Ważne, by szczupłe panie nie sięgały po średnie modele! Z pewnością niektóre okazałyby się interesującym dodatkiem, jednak… Po cóż ukrywać wspaniałą figurę?

Klepsydra

Jeśli możesz się pochwalić szczupłą, lecz kobiecą budową ciała – sięgnij po listonoszki i kuferki. Zaokrąglone kwadratowe kształty będą idealnie współgrać z twoimi własnymi. Dodatkowo taki typ torebek sprawi, że cała figura stanie się lżejsza.
W zamian możesz sobie odpuścić mniejsze modele. Masz już piękne, kobiece kształty – dalsze ich zaokrąglanie mija się z celem.

Jabłko

Najlepszym wyborem są duże, długie i bogato zdobione torebki na pasku. Świetnie sprawdzą się listonoszki. Frędzle, ćwieczki i chwościki odwrócą uwagę od zbyt obfitych kształtów, natomiast długi pasek może nieco wyszczuplić rysy twarzy.

Dobór torebki do typu figury jest równie ważny, co zakup ubrania w odpowiednim rozmiarze. Każda z pań ma swój własny i niepowtarzalny schemat ubioru, jednak wszystkim zależy na eksponowaniu najbardziej atrakcyjnych cech urody.