Menu

Torebka shopperka – przyjaciel każdej kobiety

Torebka shopperka

Każdy wie, że nieodłącznym elementem każdej kobiecej stylizacji, jest torebka. Na rynku dostępne są różne modele, jednak od wielu lat prym wśród nich wiedze shopper bag. Jest to torebka, która z początku służyła głównie jako torba na zakupy. Obecnie weszła na salony i używana jest przez największe gwiazdy na co dzień. Sprawdzi się na uczelnie, siłownie ale również do pracy. Dlaczego jej popularność nie spada i za co kochają ją miliony kobiet?

Torebka shopperka – postaw na styl i praktyczność

Torebka shopperka

Niektórzy twierdzą, że w damskiej torebce można znaleźć cały dom. Z tego stwierdzenia można się śmiać, jednak torebka shopperka udowadnia, że jest ono bliskie prawdy. Jej nazwa wzięła się właśnie z tego, że znajdzie się w niej miejsce na wszystko, nie tylko na podstawowe przedmioty jak klucze czy telefon. 

Torebkę tego typu poznamy właśnie po jej rozmiarze. Duże gabaryty to jej najważniejsza cecha. Najczęściej są one miękkie, lekki i nieusztywniane. Jeżeli chodzi o materiał, w sklepach dostępny jest ogromny wybór. Możemy kupić shopperkę wykonaną z tkaniny, ale znajdziemy również taką, która będzie zrobiona ze skóry ekologicznej.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze torebki shopperki?

Torebka shopperka może okazać się wyborem na lata. Jednokrotne jej użycie sprawi, że kobieta nie będzie chciała, ani potrzebowała żadnej innej. Na co zwrócić uwagę przy wyborze tego typu torebki?

  • materiał – materiał powinien być dopasowany pod użytkowniczkę oraz pod stylizacje, które zazwyczaj nosi. Jeżeli torebka będzie używana do biura i na spotkania biznesowe, klasyczny, czarny model sprawdzi się najlepiej
  • jakość wykonania – w przypadku tego typu torebki, warto postawić na jakość. Niejednokrotnie przyjdzie jej dźwigać prawdziwe ciężary
  • rączki – ich długość ma znaczenie. Torebkę najlepiej jest przymierzyć i sprawdzić, czy rączki nie są za małe albo za duże
  • kolor – to kwestia indywidualna. Wszystko zależy od gustu, jednak warto wziąć pod uwagę gdzie będziemy ją nosić. Krzykliwy neonowy kolor sprawdzi się na wakacje, ale nie będzie odpowiedni do biura.