Menu

Trendy w modzie 2017

Z roku na rok obserwujemy zmieniające się trendy w modzie. Dobrze byłoby móc ją wyprzedzić i móc modnie ubierać się jeszcze zanim pojawi się na czerwonych dywanach. Wielu stylistów i projektantów zastanawia się każdego dnia co będzie modne w najbliższej przyszłości.

Moda męska w 2017 roku

W 2017 roku modne są ubrania w stylu bardziej klasycznym. Wśród garniturów królują szare, bardzo stonowane odcienie. Nie inaczej jest jeśli chodzi o modę casualową. Bardzo silnie podąża ona w kierunku klasyki. Modne są ubrania w kolorach białych i czarnych.

Popularne są również jeansy – ale te markowe, dobrze wykonane, w klasycznym granatowym kolorze. Do takich spodni idealnie pasuje modny t-shirt i marynarka. Coraz częściej panowie tego typu styl ubierania wybierają na codzień do pracy. Jest on mile widziany, bo nie powoduje wrażenia zbyt formalnego wyglądu.

Buty męskie

Znane marki typu Adidas, Nike, NewBalance nie planują zwolnienia tempa i cały czas promują swoje buty, jak nowoczesny styl w modzie męskiej.

Nie tylko ubrania

Nowoczesna moda męska to nie tylko ubrania, ale aby być trendy warto zadbać również o modną fryzurę. W 2017 roku modne mają być odrobinę dłuższe włosy. Nie można zapomnieć też do kilkudniowym zaroście, który jest wśród obecny na twarzach obecnych mężczyzn.

Łącząc dobry styl ubierania z modnym wyglądem jesteśmy w stanie stworzyć niepowtarzalny charakter naszego wyglądu.