Menu

Ubrania Gangu Albanii – ciekawe koszulki z nadrukowanymi hasłami

Gang Albanii to bardzo popularny zespół hip-hopowy na polskim rynku, który w bardzo krótkim czasie zyskał ogromne grono fanów. Jest w głównej mierze zasługa założyciela grupy – Popka, który jest bardzo kontrowersyjną postacią.

Krótka historia Gangu Albanii
Gang Albanii powstał pod koniec 2014 roku. Początkowo w jego skład wchodził Popek, producent muzyczny Robert M zwany również Rozbójnikiem Alibabą, w późniejszym czasie dołączył kielecki raper Brixon. Grupa ma na koncie dwa albumy, które rozeszły się jak świeże bułeczki. Debiutancki album zyskał miano diamentowej płyty, natomiast drugi krążek dwukrotnie pokrył się platyną.

Ubrania Gangu Albanii – kontrowersyjne napisy na koszulkach to ich znak rozpoznawczy
Ubrania Gangu Albanii to przede wszystkim wygodne, rozciągliwe koszulki wykonane z najwyższej jakości bawełny. Świetnie się noszą, nie wstępują się ani nie rozciągają. Napisy zostały wykonane w taki sposób, aby się nie spierały i nie blakły. W dużej mierze są to koszulki jednokolorowe, gdzie na przedzie został umieszczony dość duży i czytelny napis nawiązujący do twórczości rapera Popka i całego zespołu. Koszulki w szczególności przypadną do gustu wiernym fanom Gangu Albanii oraz będą stanowić doskonały prezent.