Menu

Ubrania Mass Denim – wyróżnij się z tłumu!

Mass Denim jedna z bluz marki

Mass Denim to łódzka marka streetwear’owa, która już od 1998 zrzesza sobie całe grono fanów. Design jest mocno zakorzeniony w hip-hopie, w ich ubraniach można było zobaczyć większość polskich raperów, a nawet takie sławy jak The Game i Dj Premier. Odzież Mass Denim to połączenie świetnej jakości z pasją do rapu.

Prekursor streetwear’u w Polsce

Za sukcesem marki stoją Mark & Mike – dwóch miłośników mody, którzy jako jedni z pierwszych wprowadzili streetwear na polskie ulice. Ich popularność wzrastała wraz z rosnącą popularnością hip-hopu, a ich produkty doceniało coraz więcej osób. Znakomita jakość produktów, luźne kroje, duży wybór nadruków i wspieranie kultury rapu – to wszystko stoi za sukcesem marki. Co najważniejsze projektanci idą z duchem czasu, dopasowując się do najnowszych trendów mody, ale przy tym nie zapominają o wiernych fanach i początkowych ideałach, a co za tym idzie, w ich designach dalej można znaleźć klasyczne, hip-hopowe wzory. Jest to wartość unikalna i dość rzadko spotykana na polskim rynku, dlatego marka jest tak warta uwagi. Każdy fan kultury rapu powinien sprawdzić ich ofertę. I choć historia produktów Mass DNM zaczęła się w Polsce, to teraz znane są już w wielu europejskich krajach.

Ubrania Mass Denim

Dużym plusem tej marki odzieżowej jest to, że każdy może znaleźć coś dla siebie. W swojej ofercie mają nie tylko koszulki i bluzy, ale też spodnie, joggery, szorty, kurtki letnie i zimowe, czapki i wiele więcej.  Dodatkowo lata doświadczeń i pracy z pasjonatami hip-hopu sprawiło, że ich produkty są najwyższej jakości, dostępne w wielu kolorach i wzorach – od tych stonowanych do najbardziej szalonych i wyrazistych. Mass DNM zna się na modzie ulicznej jak nikt inny w Polsce!