Menu

Uniwersalne buty damskie

Kobiety kochają rzeczy uniwersalne, które mogą zakładać na milion różnych sposobów. Dzięki temu ich szafa wcale nie musi pękać w szwach, a karta kredytowa zbliżać się do debetu. Wystarczy kupić kilka świetnej jakości ubrań i dodatków, które są ponadczasowe i eleganckie, dzięki czemu będzie można tworzyć stylizacje dopasowane do różnych sytuacji. Poniżej kilka modeli uniwersalnych butów damskich.

Klasyczne czarne lub beżowe szpilki

To naprawdę nie jest banał i klasyczne czarne lub beżowe szpilki powinny znaleźć się w szafie każdej kobiety. Świetnie wyglądają one bowiem zarówno do jeansów, klasycznej biurowej garsonki, krótkiej romantycznej sukienki, oraz bardzo wielu innych zestawów. Beżowe szpilki świetnie wydłużają optycznie nogi więc będą doskonałym wyborem dla kobiet stosunkowo niskich. Czarne szpilki to kwintesencja elegancji, można zakładać je na wszystkie okazje wymagające odpowiedniego stroju.

Skórzane baleriny damskie

Uniwersalne obuwie na co dzień to skórzane baleriny damskie: https://arturovicci.pl/baleriny. Chociaż w sklepach obuwniczych można znaleźć modele nawet za kilkanaście złotych, w przypadku balerinek lepiej po prostu zainwestować w trochę lepszej jakości buty, bo podczas ich intensywnego użytkowania odczuwa się mniejszy ból na przykład w dolnej części kręgosłupa. Balerinki powinny mieć bowiem dobrze wyprofilowaną podeszwę. Gdy znajdzie się model idealny dla siebie, najlepiej również kupić go od razu w dwóch czy trzech wzorach. Świetnie sprawdzą się tutaj na przykład balerinki z czarnego zamszu, beżowe balerinki z lakierowanej skóry, oraz jakiś model trochę bardziej ekscentryczny, na przykład balerinki w panterkę.