Menu

Wiosenne stylizacje dla stylowych mężczyzn

W dzisiejszych czasach coraz więcej mężczyzn zwraca uwagę na to, co ma na sobie. Niekiedy wybrane stylizacje są naprawdę udane i nie jedna kobieta zaczyna zazdrościć przedstawicielowi drugiej płci, wyczucia stylu i dobrego smaku. Jednak jeżeli jakiś mężczyzna ciągle szuka swojej modowej drogi, to może skorzystać z paru porad.

Klasyczny styl

Oczywiście nie o to chodzi, by codziennie wkładać garnitur, jeżeli nie wymaga tego zajmowane stanowisko pracy. Mężczyzna może wybrać stonowane ubrania i decydować się tylko na rzeczy, które są klasyczne, a nie ekstrawaganckie. Warto zdecydować się na długie lub krótkie spodenki męskie w granatowym, oliwkowym bądź brązowym kolorze. Należałoby to zestawić z niezwykle modną jeansową koszulą i ewentualnie swetrem, który może się przydać w chłodniejsze dni. W tym zestawie najlepiej spiszą się wiązane buty o brązowej barwie oraz okularami słonecznymi odpowiednio dobranymi do kształtu twarzy.

Codzienne stylizacje

Osoby, które cenią sobie luźny, sportowy wygląd powinny zdecydować się na zestawienie, które składa się z kurtki bomberki oraz T-shirtu. W zależności od pogody za oknem można wybrać szorty męskie lub spodnie chinos. Najlepiej, jeżeli będą miały beżowy, szary lub granatowy kolor. Mężczyźni, którzy wolą luźniejszy wygląd, mogą założyć spodenki sportowe w połączeniu z trampkami lub innym obuwiem sportowym. Takie zestawienie będzie najbardziej odpowiednie dla młodych mężczyzn, którzy cenią sobie dobry styl w połączeniu z wygodą i funkcjonalnością.