Menu

Z czego wykonuje się bieliznę erotyczną?

seksowna bielizna na gorący wieczór

Bielizna erotyczna to szczególny rodzaj bielizny. Jest mniej praktyczna niż jej tradycyjne odpowiedniki, ale ma też inne cele. Jej najważniejszym zadaniem jest dodawanie pikanterii życiu oraz podkreślanie kobiecych walorów i wdzięków. Z jakich materiałów najczęściej się ją wykonuje?

Bielizna erotyczna to koronki

Koronka to specyficzny rodzaj materiału. Jest delikatna, ozdobna i bardzo kobieca. Jej cechą charakterystyczną jest to, że ze względu na swoje ażurowe wykończenie może sporo odsłaniać. Równocześnie jej struktura jest na tyle zwarta, że nie można powiedzieć, aby okryte nią ciało było nagie. To ciekawa alternatywa dla wszystkich przejrzystych materiałów, takich jak tiul. Koronka jest szczególnie doceniana przez osoby, którym brakuje odwagi i nie czują się dobrze w bieliźnie erotycznej. Komplety, koszulki i body z koronki to ciekawy kompromis pomiędzy bielizną erotyczną, a klasyczną.

Odrobina przejrzystości

Wiele modeli bielizny erotycznej jest wykonanych z przezroczystych materiałów połączonych z koronką. Najczęściej są sztuczne to materiały, które są połączeniem nylonu, poliestru, czy poliamidu. Najważniejsze jest by materiały były rozciągliwe. Dzięki temu bielizna erotyczna (zobacz) ładnie przylega do ciała i dobrze się prezentuje. Ciekawą propozycją są body i minisukienki wykonane z gładkiego tiulu. Nie pozostawia on zbyt wiele wyobraźni, ale równocześnie zasłania wszystko. O ile bielizna jest właściwie dobrana to może wspaniale podkreślać, a nawet modelować sylwetkę. Wpływa to na dobre samopoczucie kobiet, które nie czują się pewnie w sytuacjach intymnych. Podnosi pewność siebie i pozwala każdej pani poczuć się seksownie. Od tego już tylko jeden krok do udanego wieczoru. Przejrzysta bielizna nadaje się dla pań, które czują się dobrze w swoim ciele i nie mają oporów, aby je pokazywać.