Menu

Zakupy internetowe i wyprzedaż butów firmy New Balance

Sportowe obuwie z coraz większą śmiałością ubierane jest do przeróżnych stylizacji, również tych nieco bardziej eleganckich. Sportowa elegancja idealnie sprawdza się na co dzień, a posiadanie kilku par obuwia sportowego daje możliwość tworzenia większej ilości stylizacji. Wyprzedaż New Balance i innych butów tego typu to możliwość zdobycia kolejnej pary butów w przystępnej cenie.

Jak zmierzyć stopę przy zakupach internetowych?

Wyprzedaż butów firmy New Balance jest okazją, której nie wolno przegapić, a niemożność zmierzenia buta stacjonarnie nie powinna przeszkodzić w zakupie wymarzonej pary butów. Najlepszym sposobem na zmierzenie długości swojej stopy jest zaznaczenie dwóch punktów na kartce A4. Stawiając luźno bosą stopę na zwykłej kartce i przykładając ołówek pod kątem 90 stopni do miejsc, gdzie kończą się pięta i najdłuższy palec, zaznaczyć należy dwa punkty. Mierząc odległość między nimi poznać można długość swojej stopy, a dodając 0,3cm-0,6cm poznać długość wkładki jaką powinno się wybrać. Analogicznie, jeśli stopa ma długość 24cm, wybrać należy rozmiar z wkładką długości 24,5cm, natomiast jeśli długość stopy to 24,4cm wybrać trzeba wkładkę mającą 25cm. Taka przestrzeń w bucie konieczna jest dla wygody podczas użytkowania.

Sklepy sprzedające buty takie jak New Balance wyprzedaż organizują najczęściej tylko kilka razy w roku, a więc z takiej okazji powinno się korzystać szybko. Odpowiednie dobranie rozmiaru buta gwarantuje wygodę podczas chodzenia, a w razie pomyłki każdy sklep daje możliwość wymiany lub zwrotu towaru.