Menu

Ze sceny PROSTO do sklepu

ciuchy Prosto

Kiczowaty design raperskich dresów, spotykanych wśród odbiorców tej muzyki już dawno poszedł w niepamięć. Za duże spodnie, naciągnięte bluzy i założony na głowę kaptur, kojarzone z blokową subkulturą, dawniej nieco odstraszał, a dziś buduje swój unikalny wizerunek, zjednując sobie kolejnych zwolenników hip-hopowego stylu.

Czarna muza, kolorowe ciuchy

Przepełniona prawdą, która często jest smutna, raperska muzyka od wielu lat ma swoich wiernych słuchaczy, którzy z pomachującą na koncertach ręką, recytują słowa swoich ulubieńców. Wpadający w ucho rytm wpadł także w oko, dzięki stylowi marki Prosto, która zdecydowała się tworzyć nie tylko muzykę, ale i unikalne kolekcje raperskich ubrań. Ciemna strona tekstów piosenek przez długi czas miała odzwierciedlenie w ubiorze ich wyznawców, ale dziś wkrada się w nią coraz więcej kolorów, dzięki kolekcjom, trafiającym do Prosto sklep: https://www.braggashop.pl/prosto-prod-3, a z nich wprost na miejskie ulice.

Mocny charakter raperskich ubrań

Dresy, będące ikoną osiedlowych chuliganów dziś noszą się wszędzie – na ulicach, w sklepach, imprezach, siłowniach i wielu innych miejscach. Przełamana została bariera kiczu, ale dużą w tym zasługą jest poprawa formy tworzonych ubrań. Kolekcje Sokoła przełamały mury braku zaufania do oversizowego, luźnego look’u i dziś są doceniane zarówno przez kobiety jak i mężczyzn. Mając to na uwadze, pomysłodawca marki nie zamknął się w jednej kolekcji, ale podążając za szybkością miast i trendów w nich obowiązujących, wciąż tworzy nowe, zadziwiające ubrania w stylu streetwear.