Menu

Letnia odzież – postaw na wygodę!

Moda młodzieżowa ma to do siebie, że jest pełna luzu, swobody, kolorów i nieoczywistych połączeń. Okres wakacyjny to idealny czas, kiedy zwłaszcza młodzi ludzie mogą sobie pozwolić na eksperymenty i nosić to co im się podoba, bez zwracania uwagi na opinię innych. W roku szkolnym na taki luz uczniowie nie mogą sobie pozwolić – szkoły dość restrykcyjnie podchodzą do stroju, jaki podczas lekcji ma na sobie młody człowiek.

W czasie wakacji, kiedy pogoda dopisuje, królują przede wszystkim krótkie spodenki, luźne sukienki oraz chroniące przed słońcem nakrycia głowy. Mimo zmieniającej się mody, np. dżinsowe krótkie spodenki powinny znaleźć się w każdej szafie. Idealnie komponują się z luźną, białą koszulą, u pań z krótkim topem czy wiązaną koszulą.

Kilka sezonów wstecz polskie ulice zalała fala przewiewnych, długich spódnic i sukienek, które Polki pokochały. Pomagają one zatuszować mankamenty sylwetki, są przewiewne, dobrze wyglądają zarówno na osobach szczupłych jak i z nadwagą. Pasują zarówno na wieczorne wyjście, jak i weekendowy wypad za miasto. W zależności od koloru i fasonu chętnie ubierają je panie, które lubią swobodę oraz atrakcyjny wygląd.

Letni ubiór zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn powinien być przede wszystkim wygodny. Wyjazd na wakacje, długie wędrówki czy spotkania ze znajomymi to czas, kiedy możemy swobodniej podejść do obowiązującej mody i skupić się przede wszystkim na dobrej zabawie i odpoczynku.