Menu

Moda młodzieżowa – jak wybrać odpowiedni portfel

Znalezienie portfelu dla dziewczyny czy chłopaka stanowi obecnie nie lada wyzwanie. Warto zadbać o każdy aspekt takiego zakupu i zastanowić się na samym początku co będziemy w nim oprócz pieniędzy przechowywać.

Jak wybrać młodzieżowy portfel?
Wybierając portfel warto najpierw zastanowić się nad zawartością, która będzie w nim przechowywana- monety, banknoty, karty kredytowe. Od tego powinniśmy uzależnić zakup konkretnego modelu. Kupowany portfel powinien elegancko wyglądać i być trwały i wytrzymały. Życie nastolatka jest bardzo dynamiczne więc z całą pewnością taki portfel będzie musiał sporo wytrzymać.

Jak powinien wyglądać portfel dla nastolatka?
Portfele młodzieżowe są produkowane z różnych materiałów, w różnych kolorach i wzorach. Portfele przeznaczone dla młodych dziewczyn są najczęściej zapinane na suwak, bądź

klamrę. Wśród portfeli męskich prym wiodą portfele bez zapięcia lub zapinane na zatrzask.

W obu przypadkach dominują portfele duże i obszerne pozwalające na przechowywanie w środku wielu rzeczy – począwszy od monet, przez banknoty, a kończąc na kartach kredytowych i zdjęciach drugiej osoby.

Na tobie są obecnie portfele w oryginalnych barwach i wzorach. Wśród kolorów dla dziewczyn dominują kolory pastelowe, włączając w to popularny róż. Chłopcy decydują się najczęściej na portfele klasyczne w klasycznych kolorach – brązowy i czarny. Są to zarówno portfele lakierowane i matowe.