Menu

Studniówkowa stylizacja

08457 kAROLINA (5)

Studniówka to idealny miejsce i czas na pokazanie najpiękniejszej wersji siebie. Idealna stylizacja, makijaż i fryzura mogą sprawdzić, że młoda kobieta poczuje się jak gwiazda na czerwonym dywanie. Żal nie skorzystać z takiej okazji, dlatego warto zaangażować się w przygotowanie na ten wyjątkowy bal. Nie chodzi tu, aby wyglądać dobrze dla innych, a samemu móc patrzeć w lustro z uśmiechem większym jak nigdy wcześniej oraz zapamiętać noc w samych pozytywnych barwach.

Fasony

Najczęstszym wyborem dziewcząt są sukienki na studniówkę długie. To chyba najbardziej elegancka wersja tej części garderoby. Stykające się z podłogą suknie, dodają klasy i podkreślają uroczysty charakter okazji. Nic dziwnego, że królują one we współczesnej modzie studniówkowej. Popularne są fasony z rozcięciem, które subtelnie odsłania nogę i dodaje stylizacji charakteru. Nawet jednokołowe, nieozdobione niczym modele mogą być ciekawe dzięki niecodziennym rękawom. Bufki, marszczenia i rozcięcia na nich tworzą ciekawe konstrukcje przez wykorzystanie formy.

Wzory i kolory

Rynek odzieżowy bogaty jest w sukienki na studniówkę długie od B&B Studio. Pozwala on wybierać spośród całej gamy kolorów. W przypadku sukni na taką okazję nie warto oszczędzać na błysku, cekiny i mieniące się, brokatowe materiały są jak najbardziej mile widziane. Do tego ozdobne paski w tali, małe kryształki i koronki. Ozdobniki można dozować w zależności od indywidualnych preferencji, ale warto zdecydować się, chociaż na minimalne dekoracje. Wszystko uzupełnione małą torebką i butami na wysokim obcasie to klasyczne rozwiązanie na studniówkę.