Menu

Śliczne botki damskie

Botki damskie to jeden z bardziej popularnych modeli butów wśród kobiet. Wiele pań wybiera botki na jesień i zimę. Są one naprawdę doskonałą alternatywą dla klasycznych wysokich kozaków. Dobrze prezentują się w połączeniu z zestawami ze spódnicą czy spodniami w roli głównej. Co więcej botki damskie można nosić również wiosną, a nawet latem. Wtedy modne są botki wykonane na przykład ze skóry z wycięciami ażurowymi, które mają też otwór na palcach.

Beżowe botki damskie z zamszu czyli doskonałe buty na wiosnę

Wiosenne botki damskie w najlepszym wydaniu? W tym roku Warto zwrócić uwagę między innymi na klasyczne botki wykonane z beżowego zamszu. Chociaż takie buty bywają odrobiną trudne w eksploatacji i można nosić je tylko wtedy, gdy jest sucho i słonecznie, na nogach prezentują się naprawdę spektakularnie. Takie buty są doskonałym uzupełnieniem wszelkich kobiecych zestawów na wiosnę. Można nosić je już w marcu i cieszyć się tym, jak wspaniałe komponują się w połączeniu z kwiecistymi czy jednokolorowymi sukienkami i spódnicami.

zdjęcie botka damskiego produkcji Arturo Vicci

Czarne klasyczne zamszowe botki

Czarne klasyczne botki wykonane ze skóry zamszowej lub licowej to kolejna propozycja na ponadczasowe buty do swojej garderoby. Czasami po prostu nie ma sensu szukać wśród bardziej wyszukanych modeli. Te buty sprawdzą się doskonale dla każdej z kobiet i będą świetne do dosłownie tysiąca zestawów. Ten model jest odrobinę zadziorny i z tak zwanym pazurem. Kobiety pokochały klasyczne botki na szpilce i często po nie sięgają, warto do nich dołączyć.