Menu

Z jakiego materiału wybrać buty zimowe?

Panie, które planują zakup odpowiednich kobiecych butów zimowych, w pierwszej kolejności zwracają uwagę na ich design, cenę oraz jakość materiału z którego są wykonane. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, które materiały są godne polecenia na zimę, a które należy omijać szerokim łukiem.

Zimowe buty emu

W ostatnim czasie bardzo dużą popularnością cieszą się buty zimowe damskie emu, które w całości wykonane są nie tylko ze skóry, ale również z specjalnej wełny merynosa. Ich największą zaletą jest to, że można je nosić praktycznie o każdej porze roku. W zimowe dni doskonale ochronią nas przed zimnej, z kolei w letnie dni rewelacyjnie chłodzą stopy. Największą wadą butów damskich emu jest bardzo wysoka cena. Większość modeli dostępnych na naszym rynku to wydatek rzędu od 500 do 1000zł. Na szczęście obuwie emu charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, dzięki czemu jedna para powinna nam służyć nawet na kilka sezonów.

Śniegowce

Doskonałym rozwiązaniem na zimę są również eleganckie śniegowce, które charakteryzują się grubą podeszwą, usztywnianą kostką oraz specjalnymi ściągaczami, dzięki którym zdecydowanie łatwiej jest utrzymać ciepło w bucie. W chwili obecnej porządne śniegowe są najlepszym rozwiązaniem na mroźną zimę, zwłaszcza że na półkach sklepowych można znaleźć coraz ładniejsze modele.